Nie zwlekaj! Teraz jest czas na zakup nowego auta

23-07-2020 15:24

Dilerzy samochodowi zachęcają klientów promocyjnymi cenami do powrotu do salonów. Dzięki temu niektóre modele oferowane są w cenach o kilkanaście tysięcy niższych niż jeszcze kilka miesięcy temu.

Seat Tarraco aż o 20 tys. zł tańszy!

W związku z kryzysem pandemicznym covid 19 podobnie jak wiele firm również salony były zmuszone do zamknięcia swych podwojów dla klientów. Między innymi z powodu trwającego ponad dwa miesiące lock downu w sprzedaży wciąż znaleźć można auta z rocznika 2019. Niejednokrotnie to prawdziwe promocyjne perełki. Na stronie reiski.seat-auto.pl oferowany był jeszcze niedawno Seat Tarraco Xcellence 2.0 TDI 150 KM DSG 4Drive przeceniony o blisko 20 tys. zł. Podobne okazje trafiają się częściej, dlatego warto kontrolować stronę internetową autoryzowanego dilera Seat.

Promocje dotyczą jednak nie tylko samych aut. Coraz ciekawiej prezentują się także oferty finansowania ich zakupu. Prawdziwą gratką jest oferta leasingu na Seata Tarraco właśnie. Auto można mieć już za 1005 zł netto miesięcznie. Opłata ta zawiera już w sobie także pakiet ubezpieczenia.

Nowe auto bez zobowiązań?

To nic trudnego, bo pewnie wkład własny jest dość spory - pomyśli pewnie wielu z zainteresowanych zakupem obszernego SUV-a Seata. I tu właśnie czeka ich niespodzianka. Niska rata leasingowa obowiązuje przy finansowaniu z zerowym wkładem własnym. Na tym jednak nie koniec dobrych wiadomości. Przygotowujący ofertę zdają sobie sprawę z tego, że dla prowadzących biznes czasy są trudne. Stąd nowa oferta „Leasing Bez Zobowiązań”. Dzięki niej można zrezygnować z auta w ciągu dwunastu pierwszych miesięcy, jeśli w firmie leasingobiorcy pojawią się problemy finansowe wywołane kryzysem pandemicznym. Zwrotu będzie można dokonać bez jakichkolwiek karnych opłat, pod warunkiem jednak, że choć jedna rata leasingowa została uiszczona.

Seat za 400 zł miesięcznie

„Leasingiem Bez Zobowiązań” można sfinansować zakup także i innych modeli z szerokiej gamy Seata. Dla przykładu mniejszego z SUV-ów Seata Ateca można mieć za miesięczną ratę w wysokości 643 zł. Na miejskiego Seata Ibiza wystarczy natomiast wydatek rzędu 403 zł netto miesięcznie. Również i w tym przypadku pakiet ubezpieczeń wliczono w miesięczne zobowiązanie.

Leon z superpakietami za złotówkę!

Godnym rozważenia jest także zakup Seata Leona. Mowa o jego najnowszej generacji, która właśnie pojawiła się w salonach. Oprócz ciekawych opcji finansowania Seat oferuje teraz także ciekawe pakiety wyposażeniowe dostępne za… złotówkę. Tak, wystarczy 1 złoty polski, by doposażyć nowego Seata Leona w opcje o wartości 5800 zł. W przypadku wersji Xcellence za 1 zł dostaniemy dodatkowo pakiet zimowy, na który składają się: podgrzewane przednie fotele, podgrzewana kierownica, asystent parkowania, czujniki oraz kamera parkowania. Dodatkowo będziemy mogli cieszyć się z asystenta świateł drogowych oraz predykcyjnego tempomatu współpracującego z systemem rozpoznawania znaków drogowych.

A auto podstawią pod dom…

Biorąc pod uwagę trwającą sytuację, w której wielu pragnie zachować dystans społeczny, Seat umożliwił skorzystanie ze swej oferty także bez konieczności fizycznego pojawienia się w salonie. Na stronie autoryzowanego dilera Seat można obejrzeć wszystkie dostępne od ręki samochody. Jeśli któryś z nich wpadnie nam w oko, można poprosić o zorganizowanie telekonferencji, podczas której pracownik salonu pokaże za pośrednictwem kamery każdy interesujący nas detal auta. Dzięki witrynie dilera Seata można także samodzielnie skonfigurować idealnie skrojony pod nasze potrzeby wybrany model z całej oferty hiszpańskiego producenta. Zdalnie uda się także dopiąć szczegóły związane z finansowaniem zakupu. Tak komfortowo samochodu nie kupowało się jeszcze nigdy!