Poradnik

21-05-2021 13:42

Paliwa i ich rodzaje

Benzyna lub olej napędowy - to one kiedyś królowały na stacjach paliw. Wraz z rozwojem technologii przybywa jednak alternatywnych paliw. Przyjrzyjmy się ich rodzajom.

Czytaj więcej
06-04-2021 13:26

Klimatyzacja - jak o nią dbać?

Przyjemny chłód w upalne dni daje w samochodzie nie tylko poczucie komfortu, ale ma również wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Dzięki lepszemu samopoczuciu kierowca jest w stanie bardziej się skoncentrować. Chłód płynący z zaniedbanej klimatyzacji może jednak nieść za sobą również pewne niebezpieczeństw...

Czytaj więcej
21-03-2021 14:20

Kalkulator rat – czy warto skorzystać?

Kiedy zastanawiasz się nad kupnem samochodu i rozważasz różne sposoby jego sfinansowania, możesz skorzystać ze skutecznych narzędzi, które pomogą Ci w dokonaniu najlepszego wyboru. Jednym z takich narzędzi jest coraz popularniejszy wśród Klientów kalkulator rat.

Czytaj więcej
16-02-2021 13:06

Jak działa i jakie ma zalety napęd hybrydowy?

Aut hybrydowych prawdopodobnie nie musimy nikomu przedstawiać. Jest to kolejny krok będący przejściem między silnikami spalinowymi i elektrycznymi. Hybrydy mają jednak wiele istotnych zalet, które powodują, że są one często lepszym wyborem niż maszyny 100-procentowo napędzane prądem.

Czytaj więcej
18-01-2021 11:34

Jak ustawić lusterka w samochodzie?

Nie sposób wymienić wszystkie czynniki, które – bezpośrednio oraz pośrednio – wpływają na bezpieczeństwo podróżujących. Za jedną z najważniejszych kwestii można uznać jednak ustawienie samochodowych lusterek,

Czytaj więcej