Poradnik

23-07-2020 15:24

Nie zwlekaj! Teraz jest czas na zakup nowego auta

Dilerzy samochodowi zachęcają klientów promocyjnymi cenami do powrotu do salonów. Dzięki temu niektóre modele oferowane są w cenach o kilkanaście tysięcy niższych niż jeszcze kilka miesięcy temu.

Czytaj więcej
22-07-2020 09:53

Nowy Seat Leon Sportstourer imponuje przestrzenią

Potrzebna jest imponująca przestrzeń bagażowa, świetne osiągi i niezrównany komfort podróży? Nie ma problemu, bo właśnie do salonów Seata wjeżdża najnowsza generacja kombi, którego wcześniejszą generację pokochała cała Europa. To nowy Seat Leon Sportstourer.

Czytaj więcej
02-07-2020 11:05

Jak sprawdzić samochód po wielotygodniowej przerwie w eksploatacji?

Wiele z samochodów stało nieeksploatowanych przez wiele tygodni. Czy do takiego auta po tak długiej przerwie można po prostu wsiąść i ruszyć w długą trasę?

Czytaj więcej
28-05-2020 19:54

Seat Ibiza i Seat Arona - idealne do miasta! Który z nich wybrać?

Nazwy obydwu kojarzą się z pełnymi rozrywek wakacyjnymi destynacjami w Hiszpanii. Zbudowano je także na tej samej płycie podłogowej. Co jeszcze łączy dwa najmniejsze auta w ofercie Seata i czy sprawdzą się w warunkach innych niż miejskie?

Czytaj więcej
28-05-2020 19:50

Seat Tarraco - duży, a w rozsądnej cenie

Największy i najbardziej muskularny w stajni Seata - Tarraco budzi respekt, a podróżującym daje mnóstwo komfortu i radości z jazdy. Przyglądamy się mu, bo to świetne auto, które doskonale nadaje się zarówno do użytku prywatnego, jak i do celów służbowych, np. dla managerów w korporacji. 

Czytaj więcej